19.5.2019
Yozgat platformu olarak Toplantıya iştirak edildi.
YediRenk TekTürek platformu başkanlar kurulu İftar ve Sahur Toplantısı
Başkanlar kurulu toplantısı 81 vilayetimizi temsilen katılan ana kadem başkanlar kurulu toplantısı Genel başkan Ömer Erdoğan başkanlığında Beykoz Koru tesislerinde gerçekleştirildi.
Açış konuşmasını yapan sayın ÖMER Erdoğan 2006 yılında küçük bir kıvılcım olarak başlayan selam verip selam alma hareketi olan bu hareket bugün 81 vilayetimizin tamamını bünyesinde barındıran bir  birlik haline gelmiştir.Bu gün kısaca 13 yılın bir değerlendirmesini yaparak bundan sonra daha neler yapabileceğini bu gün burada değerlendirmek ve başkanlarımızın fikrini almak aynı zamanda iftar ve sahuru bir arada yaparak geniş bir değerlendirme fırsatı bulacağız.
Ülkemizin her zamankinden daha fazla bir ve beraber olmaya ihtiyaç duyduğu bu günlerde Yedi renk tek-yürek platformu ülkemiz hassasiyetlerini göz önüne olarak topluma ötekileştirmeden sen ve ben olmadan biz kültürününü yaşatmaya devem edecektir.
Toplantıya tam kadro katılan kadın kollarını temsilen başkan Asuman Sula Durmuşoğlu da günün anlam ve önemine binaen yaptıkları çalışmaları başkanlar kuruluna sundu.
Gecenin ilerleyen saatlerin de toplantımıza İstanbul Büyük Şehir Belediye başkan adayı Sayın Binali Yıldırım iştirak ederek İllerimizi temsil eden başkanlarımızı tek tek dinleyerek fikir ve düşüncelerini dinleyerek aynı zaman da sorulan sorulara büyük bir nezaket içerisinde cevap verdiler.Çok verimli bir ortamda geçen toplantı sahur yemeğine kadar sürdü.
Toplantıya genel başkanımız ve kadın kolları başkanımız iştirak etmiştirler.

toplantıya katılan tüm başkanlarımıza ve kadın kollarımıza ve Sayın Binali Yıldırım beyefendiye çok teşekkür ederiz.
 
 
 
 
 
 

  • ufuk

  • bekircaylak

  • yozgatgazate

  • ileri

  • çamlık tV

  • AYHAN VURAL

  • KEMOS GRUP
 
 
   
 
 
BASIN ODASI ÜYE DERNEKLER FALİYETLERİMİZ
 
Yozgat Platformu © Tüm Hakları Saklıdır