9.6.2017
ORAN KALKINMA AJANSI VE YOZGAT ORGANİZE SAN BÖL
5-7 Mayıs Tarihleri arasında ilki gerçekleşen Yozgatlı sanayici ve iş adamları zirvesi akabinde Oran kalkınma ajansı Yozgat yatırım Destek Koordinatörü Sayın Timur YILDIZ kurum uzmanı Sayın Yasin ZİCİN ile Yozgat Organize sanayi bölgesi Bölge müdürü Sayın Erdoğan ÖZTÜRK ten oluşan heyet Platform başkanını makamında ziyaret ederek Yozgat ta yapılan zirve sonuçları ve bundan sonra yapılması gereken konular üzerinde fikir alış verişinde bulundular.Bundan sonra yapılacak olan zirve ve toplantılar için daha başarılı olabilmek ve Yozgatlının tamamına ulaşmak ve Yozgat ı cazibe merkezi haline getirmek için yapılması gerekenler ve eksiklikler dile getirildi.
Bu işi önemseyip heyeti iş adamlarının ayağına gönderen değerli valimiz sayın  Kemal YURTNAÇ beye çok teşekkür ediyoruz. Bu bir başlangıç olarak görüyor ve mutlaka ama mutlaka ısrarla ve yılmadan devam etmesi gerektiğine inanıyoruz.
Tüm stk ve iş adamlarımızın ve paydaşların katkıları ile gurbette yaşayan başta akademisyen bürokrat ve sanayici ve iş adamlarının bilgilerine ulaşarak önemli bir data ya ulaşmak gerektiğine inanmaktayız.

 
 
 

  • AYHAN VURAL

  • YOBİTAŞ

  • ELİF GRAFİK

  • KEMOS GRUP
 
 
   
 
 
BASIN ODASI ÜYE DERNEKLER FALİYETLERİMİZ
 
Yozgat Platformu © Tüm Hakları Saklıdır