TOPLANTILAR
.
TOPLANTILAR
.
Hollanda Yozgatlilar Federasyonunda Yeni Dönem
Platformumuz kurcu üyesi aynı zamanda eş başkanlığını yürüten Hollanda Yozgatlılar Federasyonunda bayrak değişimi yapıldı.
15.5.2015
291 tıklama
Hollanda Yozgatlilar Federasyonunda Yeni Dönem
Platformumuz kurcu üyesi aynı zamanda eş başkanlığını yürüten Hollanda Yozgatlılar Federasyonunda bayrak değişimi yapıldı.29 Ocak 2012 toplanan yeni yönetim kurulu İş adamı Osman Torun u yeni dönem için başkanlığa getirdi.

Yeni seçilen Osman Torun ve yönetimine başarılar diliyoruz. Başkanlığa seçilen Osman Torun aynı zamanda platform tüzüğü gereğince Yozgat platformu eş başkanlığı görevinde seçilmiş bulunmaktadır.Her iki görevinde şimdiden başarılar diliyoruz.

Bu tür görevlerin başta gönüllülük esasına dayanan ve meşagatli ve zaman alıcı bir görev olması takdire şayan bir davranıştır. Federasyon başkanlığı görevini şimdiye kadar yapan Kurucu başkan Yakup Peker ve yönetimi nede bu güne kadar yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Osman Topuz (Baskan) Yakup Peker (Baskan Yrd) Erhan Tanis (Baskan Yrd) Tahsin Ozer (Genel Sekreter) Kadir Ackalmaz( Muhasib) Nihat Kocak (Yon Kurul Uyesi) Bahattin Gelen Ayhan Coskunsu Vahdi Polatli Bektas Yildirim Ahmet Aslan
çizgi
Toplam: 2 Kayıt Bulunmaktadır
YOZGAT PLATFORMU 2021 Tüm Hakları Saklıdır