BAŞKANIN MESAJI
.
BAŞKANIN MESAJI
.
Ramazan Bayramı'na daha kavuşturduğu için Rabbimize hamdediyoruz.
Türk-İslâm Coğrafyası olarak, bizleri sağlık ve afiyet içinde bir Anavatan Türkiye ile birlikte; Kore’den-Adriyatik’e, Kazan’dan-Yemen’e, Fas’tan-Endonezya’ya, Amerika’dan-Avustra
3.5.2022
818 tıklama
Ramazan Bayramı'na daha kavuşturduğu için Rabbimize hamdediyoruz.
DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİM:
Türk-İslâm Coğrafyası olarak, bizleri sağlık ve afiyet içinde bir
Anavatan Türkiye ile birlikte; Kore’den-Adriyatik’e, Kazan’dan-Yemen’e, Fas’tan-Endonezya’ya, Amerika’dan-Avustralya’ya kadar yurt dışında yaşayan kardeşlerimizin ve Atavatanda yaşayan soydaşlarımızla bütün İslâm Âleminin Mübârek Ramazan Bayramı'nı tebrik ediyorum."

Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan Ayını geride bıraktık ve Rabbim bizleri bayrama kavuşturdu. Rabbime sonsuz hamd-ü senâlar olsun. 

Bayramların; kardeşliğin, birliğin, beraberliğin tavan yaptığı günler olduğunu unutmayalım.
Buna çok çok muhtaç olduğumuz bir dönemdeyiz. Türk-İslâm Coğrafyamızın her köşesinde hamdolsun milyonlar hep birlikte saf tuttuk, bir araya geldik ve dosta düşmana birlik beraberliğimizi, kardeşlik hukukumuzu camilerimizde gösterdik, teyit ettik.

Rabbim bu birlikteliğimizi daim kılsın. Yaşadığımız kürede, gerek salgın hastalıklardan olsun, gerekse kapılarımıza dayanan savaşlardan olsun nâzik bir dönemden geçmekteyiz. 

Ancak; Bölgesel güç olmaktan çıkarak Küresel güce erişen Türkiye’mizin öncülüğünde Türk Devletler Teşkilatının kurulmasıyla Türk Dünyasıda gücünün zirvesine çıkmış bulunmaktadır.

Bütün dünya inanıyor ve ümit ediyor ki; Türk’ün gücü bütün mazlûm ve mağdur coğrafyalarada güvence olacağı gibi, “21. YÜZYIL TÜRK ASRI OLACAKTIR.”
Nice Bayramlara..13:08 2.05.2022
çizgi
Toplam: 6 Kayıt Bulunmaktadır
YOZGAT PLATFORMU 2021 Tüm Hakları Saklıdır