BASINDA BİZ
.
BASINDA BİZ
.
Yozgat Hakimiyet Gazetesi
İstanbul da faaliyette bulunan ve Yozgat Platformu üyesi Boğazlıyan ve köyleri derneğinin geleneksel olarak her yıl düzenlemiş olduğu geceye ilgi bir hayli fazla idi.
12.5.2015
1139 tıklama
Yozgat Hakimiyet Gazetesi
İstanbul da ara asılar yutulmaya devam ediyor. İstanbul da faaliyette bulunan ve Yozgat Platformu üyesi Boğazlıyan ve köyleri derneğinin geleneksel olarak her yıl düzenlemiş olduğu geceye ilgi bir hayli fazla idi.

Bahçelievler belediye başkanı Osman Develioğlu başta olmak üzere Yozgat platformu başkanı Kazım Ekinci başkan vekili Mümin günler Yönetim kurulu üyesi Ahmet Ayan Yesiad Başkanı Ali haydar Tuncer Ve yönetimi Tepedoğan köyü dernek başkanı Erdoğan şahin ve yönetimi Anadolu yakası Yozgatlılar dernek başkanı Hasan Müjdeci ve yönetimi Kızılyar köyü dernek başkanı Behsat Polat Topçu Köyü dernek başkanı Ömer Görpe ile ilçenin siyasi parti ilçe başlkanları ile muhtarları arabaşı ziyafetine katılan konuklardan bir kısmı idi.Dernek genel merkezinde düzenlenen geceye Yöresel sanatçımız Osman demir de sazı ve sözü ile renk kattı.

Toplantıda hemşirelerimize selamlama konuşması yapan Platform başkanımız kazım Ekinci Yozgat dışında yaşayan değerlemiz hakkında bilgi verirken Bürokratların ne yazık ki STK lardan uzak durduklarını ve uzak durmak içinde büyük gayret sarf ettiklerini belirtti.Bu hizmetlerin her kesim ve kuruluşun ortak davası olduğunu belirten Ekinci Ne zaman bürokrat makam ve mevkisini kaybediyor o zaman Yozgatlı olduğu aklına geliyor.O zamanda sen den benden daha Yozgatlı görünüyor sözde tabiî ki.Bizler diyoruz ki bulunduğunuz makamların gelip gecici olduğunu ama Yozgat ve Yozgatlıya hizmetin bir şiar olduğunu unutmaları gerektiğini ve bu meselenin bir mensubiyet şuuru olarak bakmalarını istedi. Bu değerlere sahip çıkan Yozgatlı bürokrat ve seçilmiş insanlarımızın çoğalması dileği ile geceye katılan herkese selam ve saygılarımı sunar Emeği gecen Başkan ve yönetim kuruluna şükranlarımı sunarım dedi.Sohbet gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.
çizgi
Toplam: 12 Kayıt Bulunmaktadır
YOZGAT PLATFORMU 2021 Tüm Hakları Saklıdır