BASINDA BİZ
.
BASINDA BİZ
.
Yozgatlı İş İnsanları 3'üncü Zirvede İstanbulda Buluşuyor
Yozgatlı iş insanları 3. zirvede İstanbul’da buluşuyor. Yozgatlı iş insanlarını buluşturacak olan ticaret ve iş birliği zirvesi 21 Aralıkta yapılacak.
6.12.2019
443 tıklama
Yozgatlı İş İnsanları 3'üncü Zirvede İstanbulda Buluşuyor
Yozgatlı iş insanlari 3. zirvede İstanbul’da buluşuyor. Yozgatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği ile Yozgat valiliği’nin organizesinde ülke genelinden ve dünyanin dört bir yanından Yozgatlı iş insanlarını buluşturacak ticaret ve iş birliği zirvesi cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay’ın katılımları ile 21 Aralıkta yapılacak.

Yozgatlı Sanayici ve İş Adamları Derneği (YOSİAD) 3.B2B Ticaret ve İş Birliği Zirvesi’ne ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Yozgat Valiliği ile ortaklaşa hazırlanan, Yozgat ORAN Kalkınma Ajansı destekleri Yozgatlı Konfederasyon, Federasyon ve Derneklerin de katkı ve katılımları ile gerçekleşecek ve bir gün sürecek toplantıda, Hedef, Pazar ve Tedarikçilerin, Yozgatlı İş İnsanlarından oluşması amaçlanıyor.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın gündeme getirdiği yerelden başlayan “Kalkınma Modeli Zihniyet Değişimi” vizyonuna temel teşkil eden ve Yozgatlı İş İnsanları ile başlatılan Tedarik zinciri Yönetimi uygulamalarının iş dünyasında kültürleşmesi, iş imkanlarının artırılması, Pazar ve Hedef tedarikçilerin belirlenmesi çalışmalarının İl dışında yaşayan Yozgatlı iş insanlarına da açılarak, katılımın ve çemberin genişletilmesi adına büyük önem taşıyan Ticaret ve İş Birliği Zirvesi’nde katılımcı firmaların birbirleri ile ticaret anlaşmaları yapmaları sağlanacak.

“AMACIMIZ; KOLLEKTİF BİLİNÇ VE DAYANIŞMA RUHUNU GELİŞTİREREK BİRLİKTE İŞ YAPMAKTIR”

Daha önce ilk İkisi Yozgat’ta düzenlenen İş İnsanları Zirvesi’nin 3.’sü İstanbul Bakırköy Hilton Otel’de 21 Aralık 2019 Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın katılımlarım ile gerçekleştirilecekken, toplantı ve devam eden hazırlıklar ile ilgili açıklamalarda bulunan Yozgatlı Sanayici ve İş adamları Derneği (YOSİAD) Başkanı Erdal Öztürk, “Birlikte Kazan anlayışı ile yapacağımız bu Zirvede hedef Pazar ve tedarikçiler Yozgatlı iş insanlarından oluşacak. Biz, kollektif bilinç ve dayanışma ruhuyla hareket edip birlikte iş yapmak istiyoruz. Bu toplantı bunun için büyük önem arzediyor” dedi.

Toplantıya, Yozgat başta olmak üzere, ülke genelinden ve Dünyanın dört bir yanından Yozgatlı önemli iş insanlarının katılacağını belirten YOSİAD Başkanı Erdal Öztürk, “Cumhurbaşkanı Yardımcımız sayın Fuat Oktay beyefendinin de iştirakleri ile yapacağımız bu önemli toplantının hazırlıkları sürüyor. Hazırlık ve gerçekleşmesinde katkı ve katılımda bulunacak olan destek veren başta tabi sayın Cumhurbaşkanı Yardımcımız Fuat Oktay beyefendi olmak üzere; Yozgat Valimiz Kadir Çakır’a, Yozgat ORAN Kalkınma Ajansı’na, toplantıya katılacak olan Yozgat Bozok Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Karadağ’a, Yozgatlı Konfederasyon, Federasyon ve Derneklerimize katkı katılımları için, görev alacak tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

SABAH VE ÖĞLEDEN SONRA 2 OTURUMDA YAPILACAK.
Bakırköy Hılton Otel’de 21 Aralık 2019 Cumartesi günü yapılacak olan 3.B2B Ticaret ve İş Birliği Zirvesi’ne katılacak davetli firmalar sistem üzerinden belirlenecek. Toplantıya sadece kayıt yaptıran firmalar katılacak. Harici ve kayıt dışı firma veya kişi toplantıya katılamayacak. Toplantının sabah saat 09.00-10.00’da açılışı yapılacak, açılış öncesi katılımcı firmaların, tanışması kaynaşması sağlanacak. Toplantının öğleden sonra saat 12.30’da başlayacak geniş katılımlı kısmında sabah ki görüşmeler, öğleden sonraki görüşmelerin ana gündemini oluşturacak. Cumhurbaşkanı yardımcısı Fuat Oktay burada bir konuşma yapacak.

Toplantıda masa sorumluları tarafından, eşleştirme ve görüşme usulleri, toplantının amacı içeriği, anlaşma notları ve tüm görüşme notları masa ve firma bazlı kaydedilecek. B2B görüşmelerine katılan firmalardan; katılım amaçları ve toplantı ile ilgili izlenimlerini de içeren bir “Değerlendirme Anketi” doldurmaları da istenecek.
çizgi
Toplam: 7 Kayıt Bulunmaktadır
YOZGAT PLATFORMU 2021 Tüm Hakları Saklıdır