BASINDA BİZ
.
BASINDA BİZ
.
Yozgat Platformu Gençlik Kolları Kuruldu
Yozgat Platformu, gençlik kollarının kuruluşunu yaptı, ilk faaliyetini Ümraniye Belediyesi ile YESİAD’ın ortaklaşa düzenlediği iftarda stant açarak gerçekleştirdi.
12.5.2015
710 tıklama
Yozgat Platformu Gençlik Kolları Kuruldu
2011 yılında kurulan Yozgat Platformu, gençlik kollarının kuruluşunu yaptı. Gençlik Kolları, ilk faaliyetini Ümraniye Belediyesi ile YESİAD’ın ortaklaşa düzenlediği iftarda stant açarak gerçekleştirdi.

ÖRGÜTLENME TAMAM Yerelden Küresele sloganı ile 23 haziran 2010 Dünya Yozgatlılar gününde temeli atılan Yozgat platformu 2011 yılında resmi kuruluşunu tamamladı. Her geçen gün ilgi odağı olan Yozgat Platformu bu gün bünyesinde 6 Federasyon, 2 iş adamları derneği, 2 Vakıf, 12 il Derneği, 2 spor kulübü, 100’e yakın köy ve kasaba derneği ile çok sayıda akademisyen ve bürokrattan oluşuyor. Platform, örgütlenmesini hızla devam ettirerek, komisyonlar ve gençlik kolları ile kadın kolları yapılanmasını tamamladı.

STANT AÇTILAR Yozgat platformu, 18 Temmuz 2012 günü geçlik kolları ilk toplantısını yaparak başkan ve yönetimini seçti, eksik olan gençlik kolları kuruluşunu tamamladı. Başkanlığını Ömer Faruk Korkut’un üstlendiği gençlik kollarına, kısa adı ÜYEDER olan ve başkanlığını Kazım Emiroğlu Şimşek’in yaptığı (Üniversiteli Yozgatlılar Derneği) de iştirak ederek birlikte hareket etme kararı alındı. Gençlik kolları ilk faaliyetini 21 Temmuz 2012 tarihinde Ümraniye Belediyesi ile YESİAD’ın ortaklaşa düzenlediği oldukları iftar yemeğinde stant açarak gerçekleştirdi.

Stant ziyaretçilerin akınına uğradı. BAŞARILAR DİLEDİLER Başta Ümraniye Emniyet Müdürü Adem Öztürk, Prof. Dr. Rahmi Güçlü, Prof Dr. Kadir Esmer, Platform Başkanı Kazım Ekinci, Başkan vekili Mümin Günler, Genel Sekreter Muammer Şaşmaz, Başkan Yardımcıları Aytekin Çınar, Erdoğan Arslan, Tarık Duru, Yönetim kurulu Üyeleri Bekir Türkben, Av. Ahmet Şahingöz, Menderes Şahingöz , ALİ, Haydar Tuncer, Av. Satılmış Şahin ile çok sayıda dernek başkanı standı ziyaret ederek genç Yozgatlılara başarılar dilediler.
çizgi
Toplam: 7 Kayıt Bulunmaktadır
YOZGAT PLATFORMU 2021 Tüm Hakları Saklıdır