HABER BÜLTENİ
.
HABER BÜLTENİ
.
Ankara Yozgatlılar Vakfı'nda Turan Düz Güven Tazeledi
Ankara Yozgatlılar Birlik ve Dayanışma Vakfının 8. Olağan kongresi Ankara Şafak Tepe Parkı içinde ki Yozgat Kültür Evi’nde yapıldı. Ankara Yozgatlılar Vakfı'nda Turan Düz Güven t
26.6.2021
662 tıklama
Ankara Yozgatlılar Vakfı'nda Turan Düz Güven Tazeledi
Yozgat’a ve Yozgat’lıya hizmet amacıyla 25 yıl önce Ankara’da 66 üye ile kurulan  Yozgatlılar Birlik ve Dayanışma Vakfı (YOBİDAV) üç yılda bir  yapılmakta olan kongrenin gündem gereği, Divan Başkanlığına Av. Ali Çelikkaya, yardımcılığına Adem Gökhan Kocaay, kâtipliği Mustafa Solmaz seçildiler.

Genel Kurula üyelerle birlikde Ankara Anap milletvekili ve eski Devlet Bakanı Mehmet Çevik, Eski Kültür Turizm Bakan Yardımcısı Av. Yıldırım Ak,  DUYKON eski genel başkanı ve  Ankara Yozgatli dernekler federadyonu Genel Başkanı Ahmet Koç, iştirak ettiler. Bütün kararların oybirliği ile alındığı kongre çalışmaları pandemi kurallarına uygun olarak yapıldı.

Vakfın  Başkan Turan Düz misafirleri selamlayan bir konuşma yaptı ve birlikde görev yaptığı yönetim Kuruluna hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Genel Kurulda, Durak Turan DÜZ Başkanlığa  oybirliği ile tekrar seçildi. Yönetim, Denetim ve Disiplin Kurullarına yeni üyeler seçerek güven tazeledi. 

Yönetim kurulu şu isimlerden oluştu; Durak Turan Düz,Ibrahim Uyar, Sefer Kalaman,Kürşat Bacanlı,Hakan Yıldız, Ümit Çevik,Fuat Ülger tekrar başkanlığa seçilen Durak Turan Düz, yaptığı teşekkür konuşmasında, "Kurucusu olduğum ve daima hizmetinde bulunduğum; gururumuz olan Vakfımıza yeniden  beni seçen siz  üyelerimize ayrı,ayrı teşekkür ediyorum" diyen. Başkan  Turan Düz, Yeni yönetime seçilen arkadaşlarıma  hizmet ve çalışmalarda başarılar diliyorum. Sizlerin güvenine layık olmaya devam edecegiz" dedi. Dilek ve temennide söz alan üyelerde Durak Turan Düz ve ekibine başarılar dileyen konuşmalar yaptılar.
çizgi
Toplam: 90 Kayıt Bulunmaktadır
YOZGAT PLATFORMU 2021 Tüm Hakları Saklıdır