HABER BÜLTENİ
.
HABER BÜLTENİ
.
Sıcak İstanbul Gününde Boğazda Yozgat Esintisi vardı.
İstanbul da faaliyette bulunan Sorgun ilçemize bağlı Ahmetfakılı-Arablı-Yağcılar Derenejkerinin ortakla düzenledikleri boğoz turu muhteşem oldu.
18.7.2022
641 tıklama
Sıcak İstanbul Gününde Boğazda Yozgat Esintisi vardı.
Gemi ile boığaz turuna çok sayıda hemşehrimiz aileleri ile birlikte katılım sağladılar. Üsküd ar belediye başkanı Sayın hilmi türkmen in yakın alakası ile tahsis edilen gemide belediye tarafından çay ve simit ikram edildi.
Üsküdar belediye başkanı yardımcısı sayın Esad kolay ile ilöe ve meclis üyeleri katılım sağlarken. İyi parti il başkan yardımcısı hemşehrimiz Platform  vekiliMümin Günler Platform başkanımız Kazım Ekinci Maltepe belediye meclis üyemiz Yıldız Doğan hanım efendi Kadın kolları başkanı Arzu Ekinci ile çok sayıda davetlinin katıldı.
tur esnasında rehber boğaza ve boğaz etrafında yer alan tarihi yapılar hakkında gemide olan misafirlere tanıtımda bulundu.
iki saatlik tur sonucunda güzel bir etkinlik sona ermişl oldu.
Bu etkinliği düzenleyen Ahmet fakılı dernek başkanı Ali cansev e Arablı dernek başkanı Ebuzer Bolat Yağcılar Dernek başk Musa başkana ayrı ayrı teşekkür ederiz bu güzel birlikteliği sağladıkları için tüm başkanlarımız Yozgat platformu olarak teşekkür ederiz.
çizgi
Toplam: 100 Kayıt Bulunmaktadır
YOZGAT PLATFORMU 2021 Tüm Hakları Saklıdır