HABER BÜLTENİ
.
HABER BÜLTENİ
.
Genel Başkanımız Kazim Ekinci nin Acı Günü
Yozgat Platformu Başkanı iş insanı Kazım Ekinci’nin annesi Hacı Zennure Ekinci önceki gün Hakkın rahmetine kavuştu. İstanbul Ticaret Odası meclisi üyesi Kazım Ekici’nin annesinin
20.11.2022
768 tıklama
Genel Başkanımız Kazim Ekinci nin Acı Günü

Yozgat Platformu Başkanı iş insanı Kazım Ekinci’nin annesi Hacı Zennure Ekinci önceki gün Hakkın rahmetine kavuştu. İstanbul Ticaret Odası  meclisi üyesi Kazım Ekici’nin annesinin vefatı ailesi,yakınları,tüm sevenleri,Karayakup kasabası ve Sarıkaya ilçesi sakinleri arasında büyük üzüntü yarattı.

Merhume Hacı Zennure Ekincinin cenazesi dün  Sarıkaya ilçesindeki merkez Camiinde öğle namazına müteakip kılınan  cenaze namazının ardından Karayakup kasabasında aile mezarlığında dualarla toprağa verildi.Merhume için aynı gün Karayakup camiinde  mevlüd-i şerif okutuldu..Değerli hemşehrimiz Kazım Ekinci,annesinin vefatı nedeniyle cenaze namazına katılan ve başsağlığı dileklerinde bulunarak acılarını paylaşan Karayakuplu,Sarıkayalı hemşehrileri ile yakın,dost ve arkadaşlarına teşekkür etti.

YOZGAT Platformu Yönetim kurulu  olarak  merhumeye Allah’tan rahmet,başta Kazım Ekinci olmak üzere  tüm ailesine ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

çizgi
Toplam: 100 Kayıt Bulunmaktadır
YOZGAT PLATFORMU 2021 Tüm Hakları Saklıdır