HABER BÜLTENİ
.
HABER BÜLTENİ
.
Yozgat Platformu Avusturya Başkanı sayın Feyzullah Andak İYİ parti Avusturya Temsilcisi oldu
Yozgat Platformu Avusturya Başkanı sayın Feyzullah Andak İYİ parti Avusturya Temsilcisi oldu.Avusturya da Yozgat ve Yozgatlıların bir araya gelemsi için büyük uğraşlar veren ve ilk
25.7.2022
900 tıklama
Yozgat Platformu Avusturya Başkanı sayın Feyzullah Andak İYİ parti Avusturya Temsilcisi oldu
Yozgat Platformu Avusturya Başkanı sayın Feyzullah Andak İYİ parti Avusturya Temsilcisi oldu.Avusturya da Yozgat ve Yozgatlıların bir araya gelemsi için büyük uğraşlar veren ve ilklere imza atan sayın Andak Avusturya Yozgatlılar federasyonunu kurarak 5 dönem genel başkanlığını yapmıştır. Feyzullah Andak Avusturyada 12 Haziran 2010 tarihinde muhteşem bir Yozgat etkinliğine imza atarak Yozgatlının var olduğunu birlik ve beraberlik içinde olduğunu göztermiştir.
Şimdide teşkilatçılık anlayışını gösterek İYİ Parti Avusturya ülke temsilciliği görevi tevdi edilmiştir. Bizlerde Değerli başkanımızı tebrik ediyor yeni görevinde başarılar dileriz.


İYİ Parti Avusturya Başkanı Bilal Yıldız, görevini Feyzullah Andak’a devretti.
 
Yaklaşık 2 yıldır Avusturya’da Bilal Yıldız başkanlığında faaliyet gösteren İYİ Parti Avusturya Temsilcisi’ne Feyzullah Andak getirildi.
 
İYİ Parti Avusturya yeni Başkanı Feyzullah Andak’ı tebrik etmek için gelen Başkan Bilal Yıldız, “Yaklaşık 2 yıldır İYİ Parti görevini yürütüyorum. İyi bir çalışma yaptığımızı düşünüyorum. Feyzullah Andak Bey’e bundan sonra yapacağı faaliyetlerde başarılar dilerim” dedi.. Yıldız,”Feyzullah Başkan’ı uzun yıllardır takip ediyorum. Her konuda girişimci ve başarılı bir başkanımız. Başkanım değerli bir insan, yıllardır STK’larda görev yapmış başkanlık yapmış. İnanıyorum ki çok daha faydalı olacaktır” diye konuştu.
 
Görevi devralan İYİ Parti Avusturya Başkanı Feyzullah Andak ise yaptığı konuşmada, “Bilal başkanıma yaptığı hizmetlerden dolayı çok teşekkür ediyorum. Son zamanlarda İYİ Parti’nin dünyanın çeşitli merkezlerinde neler yapabildiğini gördük. Biz de bu bayrak yarışında hiçbir şahsi menfaat düşünmeden, ne katkı yapabiliriz diye düşündük. Sağ olsunlar Genel Başkanımız ve merkezimiz bu görevde bizleri uygun buldu. Bundan sonra da hep beraber mevcut yönetim kurulu ile birlikte daha iyi neler yapabilirizin çabası içinde olacağız. İyiler her zaman kazanır. Genel Başkanımızın Karadeniz gezisini takip etme fırsatı buldum. Halkın yoğun ilgi ve alakasını memnuniyetle izledim. Millet bizi çağırıyor. Biz de Avusturya ve Avrupa’dan gelen çağrılara cevap verecek konumdayız. İYİ Parti adına Avusturya’dan herkesi selamlıyorum. İYİ Partimizin birinci parti olacağından hiç kimsenin tereddütü olmasın. Bu azim ve gayretle gece gündüz çalışacağız. Bu yolda bizimle olmak isteyen bütün kardeşlerimize kapımız sonuna kadar açık. Çok yakında çalışmalarımızı her yerde duyuracağız. Üye olan ve olacak herkesle hızlı bir şekilde fikir alışverişinde bulunacağız. İYİ Parti Avusturya Başkanı Feyzullah Andak olarak herkese saygılarımla” diye konuştu.
çizgi
Toplam: 100 Kayıt Bulunmaktadır
YOZGAT PLATFORMU 2021 Tüm Hakları Saklıdır