HABER BÜLTENİ
.
HABER BÜLTENİ
.
Gençlik Kolları Başkanı ataması
Yönetim kurulu toplantısında Gençlik kolları başkanı ataması gerçekleştirildi. Başta İstanbul olmak üzere Dünyanın neresinde bir gencimiz var ise ona sahip çıkacak. Birlik ve berab
13.12.2021
715 tıklama
Gençlik Kolları Başkanı ataması

Yönetim kurulu toplantısında Gençlik kolları başkanı ataması gerçekleştirildi. Başta istanbul olmak üzere Dünyanın neresinde Yozgat lı bir gencimiz var ise ona sahip çıkacak birlik ve beraberlik içinde enerjilerini sinerjiye dönüştürecek Genç dinemik donanımlı her ,şeyden önce Yozgat ve insan sevdalısı Değerli Hemşerimiz eğitimci Yunus Emre Yıldız bu göreve layık görülmüştür.


Hem Anne hem Baba tarafından Yiğidin Harman olduğu yer, düşman işgali görmemiş Bozok Yaylasının Has evladı, Hayatı boyunca rızayı ilahi için koşturmuş, Nizam-ı Âlem İlay-ı Kelimetullah sevdalısı, 2010-2014 yıllarında Fakültede İhyadan İnşaya Öğrenci Kulübü Kurucu Başkanı,  2013 yılında Üniversiteli Yozgatlılar Derneği (ÜYODER) İstanbul il Başkanı, İmam Hatip Lisesi, İlahiyat Fakültesi mezunu,  Din Kültürü ve Ahlâk Bilgisi öğretmeni Yunus Emre Yıldız Günümüz gençliğine sahip çıkacak birlik ve beraberlik şiarı ile gençlerimizle Yozgat ve Yozgatlıya yeni ufuklar açacaktır.

               

Yozgat Platformu Yönetim kurulunun takdirleri ile Yozgat Platformu Gençlik Kolları Başkanı olarak atanmıştır...
                Hayırlı olsun Başarılar dileriz.

Yozgat Platformu Başkanı

Kazım Ekinci

çizgi
Toplam: 90 Kayıt Bulunmaktadır
YOZGAT PLATFORMU 2021 Tüm Hakları Saklıdır